Ekspres do kawy do biura – jaki kupić?

Kawa jest bardzo ważnym elementem pracy w każdym biurze. Poprawia koncentrację pracowników, pozwala na chwilę relaksu i pobudza do życia. Jeżeli chcesz poprawić efektywność w biurze, warto zakupić odpowiedni ekspres do kawy. Aby wybrać najlepszy sprzęt, trzeba przeanalizować pewne kwestie. Dzięki temu wybierzesz najlepszą opcję, spośród wielu rozwiązań oferowanych przez rynek. Przeczytaj poniższy artykuł i podejmij słuszną decyzję!

Ekspres do kawy do biura – kwestie techniczne

Ekspres do kawy nie tylko musi się dobrze prezentować w pomieszczeniu socjalnym. Należy wziąć pod uwagę to, co dzieje się wewnątrz urządzenia. Dzięki temu, efektywność pracy się nie zmniejszy poprzez długie stanie w kolejce do zaparzenia kawy.

Pierwszym aspektem jest moc ekspresu – minimalnie powinniśmy wybrać 1500 W. Im więcej pracowników i ilość kaw, które piją w ciągu dnia, tym większa moc ekspresu. Dzięki temu kawa będzie się szybko parzyła i pracownicy nie będą stać w kolejce.

Równie ważne jest, aby ekspres był wyposażony w system automatycznego czyszczenia, ponieważ nikt w firmie nie będzie miał czasu i odpowiedniej wiedzy o konserwacji urządzenia. Wystarczy wcisnąć przycisk, a maszyna wyczyści się sama.

Pamiętajmy również, że o wyborze naszego ekspresu decyduje również ilość miejsca w pomieszczeniu socjalnym!

Ekspres do biura – dla pracowników

Zanim dokonasz kupna wysokiej klasy sprzętu, warto mieć na uwadze pewne względy pracy w Twojej firmie. Pierwszym z nich, będzie ilość kaw wypijanych przez pracowników. Ekspres musi mieć duży pojemnik na wodę i być wytrzymały, aby móc zaparzać kilkanaście do nawet kilkudziesięciu kaw dziennie. Można to zweryfikować na podstawie ankiety, przeprowadzonej wśród pracowników.

Druga kwestia to rodzaj pijanych kaw. Jeżeli większość zatrudnionych osób pija zwykłą, czarną kawę, to w zupełności wystarczy Ci ekspres przelewowy. Jeżeli jednak wśród nich znajdują się koneserzy kaw mlecznych lub smakowych, powinieneś zdecydować się na ekspres kolbowy lub automatyczny.

Najlepszy ekspres do biura

Ekspres jest miejscem, przy którym toczy się życie towarzyskie firmy. Profesjonalna kawa wpływa na efektywną pracę zatrudnionych ludzi i również Twoją. W biurach najlepiej sprawdzają się ekspresy automatyczne, ponieważ wystarczy wybrać w panelu odpowiednią kawę i czekać, aż szklanka się napełni. Opcji jest wiele, dlatego na pewno każdy pracownik znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Wyszukaj idealny dla Ciebie ekspres do kawy do biura w sklepie Świat Ekspresów i ciesz się najlepszą i fachowo zaparzaną kawą w pracy – każdego dnia.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.