Wynajem automatów do kawy – poznaj cenę

Wielu pracodawców zastanawia się, ile kosztuje wypożyczenie ekspresu do kawy do swojej firmy i czy to w ogóle jest możliwe? W dzisiejszym artykule te wątpliwości zostaną rozwiane, a także przekonasz się, od czego zależy cena poszczególnych pakietów na wypożyczenie ekspresu do kawy.

Dzierżawa ekspresu – co to jest?

Coraz bardziej popularne staje się wypożyczanie ekspresów do kawy do biura, zamiast ich kupowania. Jest to dobre rozwiązanie także dla wszelkiego rodzaju miłośników kawy oraz organizatorów różnych wydarzeń. Dzierżawa ekspresu to po prostu wypożyczenie go na określony czas za ustaloną opłatą miesięczną. Po zakończeniu okresu umowy ekspres wraca do firmy zajmującej się wynajmem.

W zależności od potrzeb, preferencji i oczekiwań, z łatwością można wybrać różne rodzaje ekspresów i ofert, które spełnią założone potrzeby. Ekspresy do kawy różnią się bowiem od siebie wieloma zmiennymi, a ich dobór zawsze powinien być podyktowany ilością osób, która będzie danego urządzenia używać, preferowanych specjałów kawowych oraz technicznych parametrów, które przede wszystkim należy brać pod uwagę.

Jeśli nie jesteś zainteresowany kupnem ekspresu, a jedynie jego wynajmem, takie rozwiązanie pewnością będzie najlepsze, jeśli chodzi o to, co może zaproponować klientowi współczesny rynek kawowy. Wysokiej jakości sprzęt spełni Twoje (oraz innych) oczekiwania, a później, kiedy już nie będzie potrzebny, zostanie zabrany przez firmę, która się w tym specjalizuje.

Ile kosztuje wynajem ekspresu do kawy?

Nie da się jednoznacznie określić, ile kosztuje wynajem ekspresy. Większość zależy od producenta tego urządzenia, ponieważ – jak wiadomo – im lepszy producent, tym droższe usługi. Jednak biorąc pod uwagę usługę, jaką jest wynajem ekspresów, nawet przy najwyższej jakości urządzenia, można znaleźć takie oferty, które są przystępne cenowo i zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych za dobę. Przy długoterminowym wynajmie cena ta z pewnością będzie się zmniejszać, aby wynajem był opłacalny nie tylko dla firmy, ale także i osoby, która zadecyduje się na dzierżawę.

Wynajem ekspresów do kawy i poznanie jej ceny jest niezwykle trudne do określenia w pojedynczym artykule. Według naszych danych ceny aktualnie wahają się od 28 zł za dobę. Trzeba się jednak liczyć z tym, że im tańszy wynajem, tym urządzenie może gorzej spełniać postawione przed nim wymagania. W związku z tym najlepiej skonsultować się z doradcą wypożyczalni. Jego kompetencje pozwolą wybrać najlepszy ekspres, który będzie pasował do okoliczności oraz założeń finansowych.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.