Ciśnieniowy automatyczny ekspres JURA S8 (EA) Moonlight Silver – dlaczego warto zwrócić na niego uwagę?

Szukasz idealnego ekspresu do kawy? Twój stary ekspres już niedomaga lub pragniesz poczuć na własnej skórze, co oznacza świeżo mielona kawa parzona pod ciśnieniem? Jeśli tak to zatrzymaj się na chwilę. Przedstawiamy JURA S8 (AE) w kolorze Moonlight Silver, który zachwyci każdego. Ekspres JURA to połączenie stylu, najwyższej technologii i prostoty w obsłudze. Robienie kawy jeszcze nigdy nie było tak proste, a wszystko za sprawą jednego przycisku. Nie daj się namawiać i sprawdź, jaki jest ekspres JURA.

Znakomita kawa

Ekspres JURA S8 przygotuje o każdej porze dnia i nocy ulubioną kawę każdego miłośnika czarnego napoju. Mała czarna, a może podwójne americano? Bez znaczenia co nam przyjdzie do głowy, ekspres JURA zrobi dla nasz pyszną i aromatyczną kawę, której żaden barista by się nie powstydził. Połączenie najnowszej technologii i precyzji młynka Jura Professional Grinder oraz systemu PEP, który impulsywnie parzy kawę w naprawdę szybkich cyklach, to prawie wybuchowa mieszanka jakości oraz niezapomnianych walorów smakowe każdej kawy.

Użytkowanie JURA

Nie ma na świecie łatwiejszej rzeczy w obsłudze niż ekspres JURA. Intuicyjny, kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 4,3 cala poprowadzi każdego użytkownika w świat pysznej kawy, pokazując dokładnie jakie są możliwości ekspresu. Zrobienie kawy nigdy nie było tak proste. Wystarczy podstawić kubek lub filiżankę, wybrać ulubiony napój i zaczekać, a ekspres zajmie się całą resztą. Ekspres JURA S8 wyposażony jest w system, który sam na bieżąco monitoruje jakość wody znajdującej się w ekspresie oraz zużycie filtrów, które są podstawą do stworzenia pysznej kawy. Inteligentny System Wody łączy się z filtrem Claris Smart, a w duecie zapewniają one świeży aromat i smak kawy, bez żadnych przeszkód.

Cechy ekspresu JURA

Ekspres JURA potrafi zrobić aż 15 rodzajów kaw, za sprawą jednego przycisku. Ekspres możemy dowolnie regulować pod względem ciśnienia i wysokości lanej lawy. Wlewka kawy regulowana jest od 72 do 118 mm, a wlewka cappuccino od 114 do 160 mm. Ekspres JURA wyposażony jest w najnowszą technologię fine foam, która pozwala na stworzenie doskonałej jakości pianki mlecznej do naszej kawy. Precyzja wykonania pozwala na cieszenie się nie tylko świeżą kawą, ale i modernistycznym wyglądem ekspresu, który wpasuje się do każdego wnętrza.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.