Na co zwrócić uwagę podczas zakupu ekspresu do biura?

Kawa to nieodłączny element każdego dnia nie tylko w domu, ale również i w pracy. Wiele firm posiada ekspres do kawy, jednak nie wszystkie wybierają jego odpowiedni rodzaj. Dlatego, chcąc ułatwić Ci wybór, postaramy się przybliżyć kilka aspektów, na które zwrócić uwagę przy jego zakupie.

Wybór ekspresu

To przede wszystkim dobór urządzenia pod względem odpowiedniej jakości, bez której nie mogłoby się obyć. Podstawowym czynnikiem, który powinien być rozważany to  wydajność eskpresu, czyli to ile kaw jest w stanie zaparzyć w ciągu dnia. Oczywiście jest to ważne w tym aspekcie również jaką kadrą pracowniczą dysponujemy. Im więcej, tym większa wydajność urządzenia. Tutaj wariantów ilości parzenia kawy jest dość sporo, ponieważ każdy rodzaj oraz model ekspresu posiada inną wartość. Zazwyczaj jest to od 20 kaw aż nawet do 200! Ponadto są wyposażone w system spieniania mleka bądź w dyszę spieniającą, która pozwala na przygotowanie wszystkich mlecznych rodzajów kawy. Zdecydowanie profesjonalne modele posiadają nawet możliwość robienie nie jednej, a dwóch filiżanek naraz. Ekspres powinien także cechować się łatwością, szybkością i wygodą w obsłudze oraz możliwością wyboru różnego wariantu kawy.

Ekspres do biura – jaki kupić i gdzie?

Wszystkie zautomatyzowane modele będę najbardziej odpowiednie. Mowa tutaj o ekspresach ciśnieniowych automatycznych, które praktycznie samodzielnie i bez naszej pomocy zrobią kawę. Ponadto mają wszystko, co potrzeba i o czym wspomnieliśmy – dyszę bądź system spieniania mleka, duży wybór rodzajów kawy, wbudowany młynek czy podwójny dozownik do przygotowania dwóch kaw. Jednak jeśli chodzi o jego zakup, musimy przede wszystkim zaczerpnąć pomocy kogoś, kto doradzi nam, jakie urządzenie będzie najlepsze do naszej firmy. Dlatego najlepiej będzie, jeśli wybierzemy ekspres do biura, który jest wysokiej jakości, sprawnie działa i gwarantuje przyrządzenie smacznej kawy.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.