5 zalet ekspresu do kawy firmy Melitta

Ekspresy marki Melitta to od wielu lat niezastąpiona marka w kawowej branży. Porównując parametry techniczne, urządzenia od tego producenta dorównują topowym ekspresom, wyróżniając się jednocześnie przystępną ceną. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najważniejsze zalety ekspresów Melitta, dzięki czemu przekonasz się, że ekspres dobrej jakości może być dostępny w bardzo rozsądnej cenie.

Ekspresy Melitta – tanie ekspresy automatyczne

Cena automatycznego ekspresu, który będzie w stanie przygotować mnóstwo kawowych mieszanek, wcale nie musi wynosić dziesiątek tysięcy. Szukając oszczędności, ale jednocześnie funkcjonalności, wybierz ekspres Melitta, który kosztuje nawet i 2 -3 tysiące złotych. A jakie jeszcze zalety posiadają urządzenia tej marki? Czas na podsumowanie 5 zalet ekspresów Melitta.

1.     Melitta – nowoczesny design

Ekspresy Melitta są projektowane z myślą o nowoczesnych i innowacyjnych wnętrzach. Odznaczają się bardzo smukłą linią, dzięki czemu bez problemu wkomponują się w każde wnętrze. Urządzenia są bardzo zgrabne i nie zajmują dużo miejsca na blacie kuchennym. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą nie tylko parametrami technicznymi, ale także finezją wzornictwa. Być może przypadnie Ci do gustu trójwymiarowy połysk, front wykonany ze stali nierdzewnej, wszelkie chromowane dodatki, a może postawisz na klasyczne wzornictwo? Tak czy inaczej, to wysmakowany design, który z powodzeniem dopasuje się do każdego wnętrza.

2.     Tanie ekspresy Melitta

Ten producent może z powodzeniem konkurować z ekspresami renomowanych marek. Dlaczego? Ponieważ twórcy mają na uwadze jakość zastosowanych podzespołów i technologię parzenia kawy. Ich cena jest bardzo korzystna, ponieważ to mało rozpoznawalna marka, która zdecydowanie krócej jest obecna na kawowym rynku. Dlatego chcąc zakupić profesjonalny sprzęt do zaparzania kawy, za niewielkie pieniądze – postaw na Melitta.

3.     Melitta ekspres do kawy sterowany zdalnie

Melitta solo and milk, do którego możesz wprowadzać nowe przepisy przy użyciu Smartfona. Dostępne opcje, to na przykład: zmiana ilości mleka, kawy czy też mocy kawy. Ekspresy Melitta posiadają zintegrowany interfejs Bluethoth, dzięki któremu możesz sterować sprzętem poprzez aplikację. Programowanie przepisów kawy jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Pierwszy sposób to odgórne zaprogramowanie ilości kawy, pianki i mleka w ml. A drugi sposób to samodzielne przygotowanie kawy w odpowiednich proporcjach i zatwierdzenie tej ilości składników. Opcja ta sprawia, że ekspresy Melitta doskonale uzupełniają wyposażenie AGD smart domów, jak i tradycyjnych mieszkań.

4.     Melitta – obsługa jest bardzo intuicyjna

Jeżeli dopiero przymierzasz się do zakupu swojego pierwszego ekspresu i obawiasz się, że nie podołasz ustawieniom i obsłudze sprzętu – nie martw się. Wybierając ekspres marki Melitta, możesz mieć pewność, że nawet jako amator parzenia kawy, poradzisz sobie z jego obsługą. Oczywiście pierwsze uruchomienie ekspresu wymaga wykonania wstępnych ustawień (m.in. montaż filtrów do wody, nagrzanie systemu), natomiast sam proces przebiega sprawnie i jest intuicyjny. Dlatego bardzo często produkty tego producenta, są polecane początkującym kawoszom.

5.     Ekspresy Melitta – konserwacja nigdy nie była tak przyjemna

Czyszczenie ekspresu jest obowiązkową czynnością, ponieważ wpływa to nie tylko na smak kawy, ale również trwałość urządzenia. Dla niektórych jest to proces bardzo nużący i ciężko się do tego zabrać. Na szczęście, ekspresy Melitta to urządzenia, które można wyczyścić bez większego wkładu pracy. Wystarczy użyć funkcji samooczyszczenia, w którą wyposażono modele Melitta. Jest to nie tylko bardzo ergonomiczne, ale również ekonomiczne.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.